Fotografia reklamowa / wnętrz

Fotografia w promocji firmy

Zdjęcia są głównym czynnikiem przyciągającym uwagę potencjalnego klienta. Zarówno w mediach drukowanych jak i w Internecie, obraz stanowi główny czynnik decydujący o odbiorze naszej oferty. Dlatego tak istotne jest, aby zadbać o przygotowanie atrakcyjnych zdjęć reklamowych na odpowiednio wysokim poziomie, który sprawi, że oferta firmy zostanie odebrana pozytywnie, a odbiorca zechce zapoznać się z jej szczegółami. Pamiętaj: dobrze przygotowane zdjęcia potrafią zdziałać więcej niż tysiąc słów!

Wnętrza, budynki, architektura

Wykonuję zarówno zdjęcia samych obiektów jak i ich wnętrz. Fotografia to przede wszystkim światło, a dzięki zastosowaniu lamp błyskowych mogę stworzyć odpowiedni klimat i oświetlenie w ciemnych na co dzień miejscach, z małą ilością dostępnego światła. Stosując lampy systemowe zapewniam sobie mobilność oraz łatwość montażu w nawet najmniej sprzyjających warunkach.

Retusz fotografii

W fotografii reklamowej bardzo ważny jest etap obróbki zdjęć. Dobry retusz zdjęcia pozwala wyciągnąć z niego wszystko co najlepsze, oraz dodać mu pożądanego charakteru dopasowanego do strategii reklamy.

Wybrane usługi:

  • zdjęcia wnętrz (biur, restauracji, hoteli, hosteli)
  • zdjęcia budynków firmowych
  • zdjęcia magazynów i przestrzeni przemysłowych
  • zdjęcia produktów, maszyn, samochodów
Aby otrzymać wycenę sesji zdjęciowej skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij email na adres studio@photocut.pl.