Sesje zdjęciowe

Poznań i okolice…

Zobacz więcej...

Sesje zdjęciowe, zdjęcia portretowe

Sesja może mieć charakter naturalny, a jeśli wolisz, o fryzurę i makijaż zadbają profesjonaliści. Wykonane podczas sesji zdjęcia poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi co pozwala uzyskać naprawdę zjawiskowy efekt.

Takie fotografie  to świetna pamiątka, prezent lub wyjątkowy post na Facebooku, który przyciągnie uwagę wszystkich znajomych!

Sesje rodzinne

Wykonując sesje rodzinne staram się jak najlepiej oddać naturalny charakter domowej atmosfery i rodzinnego ciepła – takie zdjęcia to niezwykła pamiątka na lata. Sesję możemy wykonać zarówno w Waszym domu jak i w plenerze (np. w parku lub lesie). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas sesji towarzyszył nam Wasz czworonożny przyjaciel.

Sesje zdjęciowe dla absolwentów

Na zachodzie dużą popularnością cieszą się sesje zdjęciowe dla absolwentów szkół średnich i gimnazjów. Jest to świetna okazja aby pokazać się z jak najlepszej strony i utrwalić swój wizerunek na niepowtarzalnym zdjęciu. W końcu to najszczęśliwsze chwile naszego życia – warto je dobrze zapamiętać!

Cennik

Ceny sesji zdjęciowych zaczynają się już od 250 zł, jednak dokładna cena zależy od indywidualnych potrzeb. Dlatego abym mógł przygotować ofertę dla Ciebie, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij email na adres studio@photocut.pl.